O nás

Firma Garf cz nabízí veškeré povrchové úpravy pro malé i velké stavební projekty. Jsme spolehlivým subdodavatelem pro menší i větší firmy už od roku 2016. Zajistíme zemní práce po celé České republice a Slovensku.

Pro povrchové úpravy používáme moderní techniku značek Caterpillar, Hitachi, Wacker Neuson a ověřené postupy. Specializuje na činnost spojenou s demolicemi a terénními úpravami všech druhů. Větším firmám nabízíme špičkové služby, jaké mohou být v rámci jejich širší nabídky služeb nepostradatelné.

Vždy nám jde o kvalitní a dobře odvedenou práci. Naši zaměstnanci jsou profesionálové v oboru a dodržují vysoké standardy bezpečnosti práce.

Naše zákazníky neustále informuje o průběhu prací. Snažíme se flexibilně reagovat na jejich požadavky. Naším cílem je předat celou zakázku v domluveném termínu. Důležité informace ihned komunikujeme s klientem a proaktivně nacházíme řešení neočekávané situace. Chceme, aby vše do sebe zapadlo a realizace proběhla ke spokojenosti našich klientů.

Spokojení klienti

Spolupracujeme s velkými firmami napříč ČR a Slovenskem.

Realizované práce

Na naši práci si dáváme záležet. Přesvěčte se na vlastní oči.

Zobrazit všechny projekty

Get A Quote Today

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores et quas.

JMÉNO *
PŘÍJMENÍ *
E-MAIL *
TELEFON

O JAKÝ PROJEKT SE JEDNÁ?

JAK VÁM MŮŽEME POMOCI?