Hledáte spolehlivého dodavatele pro vaše stavební projekty? Firma Garf CZ se specializuje na zakládání staveb pro menší i větší projekty po celém území České republiky. Jsme spolehlivým subdodavatelem pro menší i větší firmy. Mezi naše specializace patří zakládání staveb pro mosty, silnice, plynové stanice, protihlukové stěny.

Soustředíme se na přípravné, výkopové práce a základy pro protihlukové stěny. Při realizaci používáme moderní stavební stroje značek Caterpillar, Hitachi, Wacker Neuson. Máme za sebou desítky subdodávek pro střední a větší firmy, které dodávají celou stavbu klientovi. Naše zkušenosti a profesionální přístup je zárukou kvalitně a pečlivě odvedené práce.

Vždy se snažíme vyjít vstříc požadavkům klienta. Prioritou je předání projektu ve vysoké kvalitě a v domluveném termínu. Naše zákazníky informuje o průběhu prací.  Jakékoliv komplikace, které by mohly ohrozit termíny, jsou ihned konzultovány a řešeny. Spokojenost s našimi službami je pro nás ta nejlepší vizitka.

Od kvalitního základu se odvíjí dobrý výsledek

Přípravné práce

Správně a pečlivě připravený pozemek včetně inženýrských sítí ušetří peníze i čas při samotné výstavbě.

Přípravné práce

Správně a pečlivě připravený pozemek včetně inženýrských sítí (vodovody, plynovody, kanalizace, kabelizace) ušetří peníze i čas při samotné výstavbě.

Výkopové práce

Každá stavba, ať se jedná o silnice, mosty, průmyslové objekty, začíná přípravou základů.

Výkopové práce

Každá stavba, ať se jedná o silnice, mosty, průmyslové objekty, začíná přípravou základů. Správně připravený projekt a zkušený dodavatel stavebních prací je zárukou hladkého průběhu při samotné výstavbě.

Vrtání protihlukových stěn

Zakládání protihlukových stěn realizujeme různými způsoby podle typu podloží a náročnosti terénu.

Vrtání protihlukových stěn

Zakládání protihlukových stěn realizujeme různými způsoby podle typu podloží a náročnosti terénu. Pro vrtání protihlukových stěn a další stavební práce používáme moderní stroje a osvědčené postupy.