Hledáte spolehlivého subdodavatele pro vaši stavbu? Máme mnohaleté zkušenosti s rozsáhlými projekty. Specializujeme se na výstavbu plynových stanic, silnic, mostů, průmyslových areálů. Pro vaše podnikání vybudujeme výrobní haly i skladové prostory. Víme, jak je důležité nepodcenit práce před zahájením samotné výstavby. Zajistíme kompletní přípravné práce pro stavby od demolice starých budov, terénních úpravy, svahovací a výkopové práce, zakládání inženýrských sítí.

Kompletní přípravné práce pro stavbu plynových stanic, silnic, mostů.

Správně a pečlivě připravený pozemek včetně inženýrských sítí (vodovody, plynovody, kanalizace, kabelizace) ušetří peníze i čas při samotné výstavbě. Jsme profesionálové a máme za sebou mnoho realizací staveb. Víme, že dobře provedená přípravná fáze je nezbytná pro hladký průběh samotné stavby a hlavně pro bezchybný výsledek. Rádi vám poradíme a zkonzultujeme vaše představy.

Pro terénní úpravy a další stavební práce používáme moderní stroje a osvědčené postupy. Zvládáme i ty nejnáročnější pracovní operace jako je rovnání a svahování terénů, zářezy do strání. Naši pracovníci jsou zkušení v oboru a dodržují vysoké standardy bezpečnosti práce (BOZP).