Chystáte výstavbu silnice, mostu, plynové stanice? Potřebujete pro vaše podnikání novou výrobní halu nebo vybudovat další sklady? Hledáte spolehlivého a zkušeného dodavatele pro vaši stavbu? Víme, jak je důležité nepodcenit práce před zahájením samotné výstavby. Zajistíme kompletní přípravné práce pro stavby od demolice starých budov, terénních úpravy, svahovací a výkopy základů staveb, zakládání inženýrských sítí.

Zajistíme výkopy základů staveb pro malé i velké projekty

Každá stavba, ať se jedná o silnici, most, průmyslovou halu, začíná přípravou základů. Správně připravený projekt a zkušený dodavatel výkopových prací vám ušetří peníze i čas při samotné výstavbě. Jsme profesionálové a máme za sebou mnoho realizací velkých i středních staveb. Dobře provedená přípravná fáze projektu je nezbytná pro hladký průběh samotné stavby a hlavně bezchybný výsledek.

Celou dobu výstavby jsme tu pro vás. Všechny důležité kroky vám komunikujeme. Rádi vám poradíme a zkonzultujeme vaše představy. Ať jde o základy pro plynovou stanici, most, kancelářskou budovu nebo průmyslový areál terénním a výkopovým pracím se nevyhnete.

Pro výkopové práce a další stavební práce používáme moderní stroje a osvědčené postupy. Zvládáme i ty nejnáročnější stavení operace v různém terénu. Naši pracovníci jsou zkušení v oboru a dodržují vysoké standardy bezpečnosti práce (BOZP).