Hledáte spolehlivého dodavatele na výstavbu protihlukových stěn? S nárůstem motorismu a železniční dopravy se zvyšuje zátěž na okolí hlukem. Zvýšená hladina hluku na nás negativně působí a způsobuje psychické i fyzické poruchy. Proto rostou nároky na kvalitní protihlukové bariéry. Věnujeme vrtání protihlukových stěn řadu let a máme zkušenosti s realizací velkých i menších projektů.

Nabízíme vrtání protihlukových stěn pro váš projekt

Realizace protihlukových stěn děláme pro malé i velké projekty. Provádíme instalace protihlukových bariér s železobetonovými, ocelovými a plastovými komponenty.

Zakládání protihlukových stěn realizujeme různými způsoby podle typu podloží a náročnosti terénu. Pro vrtání protihlukových stěn a další stavební práce používáme moderní stroje a osvědčené postupy. Pro zakládání protihlukových stěn využíváme vrtaných pilotů, kotvení vrtané do betonové konstrukce nebo betonové prefabrikované patky. Hloubka a průměr vrtu je závislá na výšce protihlukové bariéry, typu použitého sloupku a charakteru zeminy.

Nezapomeňte při přípravě projektu, že směrnice Evropské Unie pro konstrukci protihlukových stěn požadují, aby protihlukové bariéry měly příjemný design a byly dobře začleněny do krajiny a co nejméně rušily okolí. My vám rádi poradíme při přípravě projektu.

Zvládáme i ty nejnáročnější pracovní operace a dbáme na bezpečnost. Naši pracovníci jsou zkušení v oboru a dodržují vysoké standardy bezpečnosti práce (BOZP).